Święta, święta, święta, wszędzie święta. Gdzie nie odwrócimy głowy tam widać już świąteczne ozdoby. Witryny sklepowe pełne są bombek, choinek i św. Mikołajów. W domach sprytnie chowamy prezenty przed najmłodszymi i powoli zaczynamy przygotowywać świąteczne smakołyki. Ja dziś trochę wyprzedzam kalendarz i pokażę Wam piękne zawieszki (etykiety), które pomogą Wam ozdobić prezenty zapakowane w piękne papiery, torebki czy też inne materiały.

Taka zawieszka to drobiazg, który z pewnościa sprawi Waszym bliskim sporo radości i wywoła usmiech na ich twarzy. Prezent to jedno ale jego opakowanie jest równie ważne, ponieważ to ono jako pierwsze sprawia wrażenie na obdarowywanej osobie. Oglądajcie, cieszcie oko i drukujcie! Pod każda mini grafiką znajduje sie link do źródła i jego twórcy skąd pobierzecie pliki w dużym formacie odpoweidnie do wydruku. 

Podobny wpis ukazał się już tutaj w zesłym roku. Jeśli macie ochotę na jeszcze większą ilość darmowych tagów do zawieszenia na prezentach to zajrzyjcie do wpisu: DIY Zawieszki na prezenty świąteczne – darmowe tagi.
Ten wpis być zapewnie by nie powstał gdyby nie pomysłowa dobra dusza – Paulina, autorka bloga Oli Loli New Life i jej ciekawy pomysł na Wspólne blogowanie przy choince.