Zawsze, kiedy mam komuś kupić prezent urodzinowy mam problem z jego wyborem. Myślę sobie: Przecież on/ona ma już wszystko! Znacie to? Warto więc zamiast tradycyjnego prezentu urodzinowego zdecydować się na coś wyjątkowego. Zapewnić solenizantowi prezent, którego się nie spodziewa, coś niepowtarzalnego – niezapomniane przeżycia.

Mieć czy być?

We współczesnych czasach wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. Nie stoimy w kolejkach po dany produkt. Nie czekamy na dostawę trudno dostępnych rzeczy. Sklepowe półki uginają się od towarów. Jesteśmy w stanie kupić cokolwiek nam się zamarzy, jeśli nie stacjonarnie to przez internet.

Nie wiem jak wy, ale ja odczuwam ostatnio przesyt rzeczy materialnych. Cieszę się, że modnym ostatnio minimalizmem zachwyca się coraz więcej osób. Zbyt mocno my wszyscy daliśmy się wciągnąć w dążenie do tego by mieć a nie być. Dlatego o wiele więcej przyjemności sprawiają mi samej niespodzianki i prezenty urodzinowe, z którymi wiążą się niezapomniane przeżycia.

Wyjątkowy prezent urodzinowy

List prezentów w sieci znajdziecie całe mnóstwo. Jednak wymyślenie wyjątkowego prezentu urodzinowego wcale nie jest takie proste. Kolejny gadżeciarski kubek, nowy zegarek, torebka albo biżuteria. Ile można?! Modne jakiś czas temu personalizowane prezenty są obecnie uważane za kiczowate. Chcemy czegoś innego, nowego, wyjątkowego. Z pomocą przychodzą nam portale oferujące niezapomniane przeżycia. Ciekawa jestem jaki prezent tego typu sprawiłby Wam największą frajdę.

Niezapomniane przeżycia dla niej i dla niego

Już nie raz zastanawiałam się nad tego typu prezentem urodzinowym dla moich najbliższych. Żeglowałam na ogromnym katamaranie, wypłynęłam w zimowy rejs po Bałtyku, skoczyłam również na bungee. To były niezapomniane przeżycia i będę je wspominać z uśmiechem na ustach do końca życia. Dlaczego by nie robić właśnie takich prezentów urodzinowych bliskim i znajomym? Przecież to genialna zabawa, spora dawka adrenaliny i wspomnienia na lata.

Top 5 prezentów urodzinowych w formie przeżyć

Temat tego typu prezentów tak mi się spodobał, że postanowiłam przejrzeć ofertę jednej z firm oferujących takie usługi. Oto moje TOP 5 pozytywnie zakręconych prezentów. Nie obrażę się, jeśli wyślecie mi pocztą voucher uprawniający do ich wykorzystania. Uwaga! Swoje TOP 5 wybrał również mój mąż. Zobaczcie! Może coś wpadnie Wam w oko na prezent z okazji nadchodzącego Dnia Chłopaka.

Dla kobiety

/ Dzień w SPA /

/ Mały tatuaż artystyczny /

/ Metamorfoza wizerunku /

/ Lot widokowy samolotem /

/Otwarty kurs gotowania /

Dla mężczyzny

/ Szkolenie z jazdy samochodem rajdowym /

/ Skok spadochronowy w tandemie z rejestracją wideo /

/ Land Rover Defender – wyprawa terenową legendą /

/ Lot balonem /

/ Jazda samochodem rajdowym /

*Zdjęcia pochodzą ze strony https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-urodziny. Sprawdźcie ich ofertę. Ja na pewno skorzystam z niej nie raz!