Było już 11 pomysłów na wykonanie kalendarzy adwentowych gotowych do druku za darmo. Teraz pora na szopki bożonarodzeniowe. Czas świąt Bożego Narodzenia i poprzedzające go przygotowania są po prostu magiczne. Cały rok przygotowujemy się, aby w pełni przeżyć ten czas. Poza przygotowaniami związanymi z naszą wiarą staramy się również zadbać o nasze otoczenie, dodając mu świątecznego nastroju. Szopka bożonarodzeniowa to element, którego nie może zabraknąć.
Mamy co prawda piękną szopkę ceramiczną, którą co roku stawiamy pod choinką lub na świątecznym stole. W tym roku chciałam jednak przygotować inną szopkę, taką, w której tworzeniu będzie mógł mi pomóc Oluś i która pozwoli mu choć trochę przybliżyć istotę nachodzących świąt. Właśnie! Do świąt pozostało już coraz mniej czasu, więc nie ma co się za dużo zastanawiać i pora uruchomić drukarkę.
Oglądajcie i wybierajcie taką szopkę bożonarodzeniową, która najlepiej spełni wasze potrzeby. Jestem przekonana, że znajdziecie tu coś dla siebie. Po kliknięciu w nazwy pod zdjęciami zostaniecie przeniesieni do stron autorów tych pięknych szopek, skąd będziecie mogli pobrać darmowe szopki bożonarodzeniowe do wydruku. Miłego drukowania!

Dodatkowo znalazłam dla Was mega świąteczną paczkę do druku – klik, pełną pomysłów na zabawy z dziećmi w czasie świąt.
 • Gośka Budzowsk

  Super szopka do kolorowania poprostu mega

 • Maryla Błońska

  Wspaniałe materiały. Rewelacyjna inspiracja, zabawa, a także pomoc dydaktyczna. Dzięki!

 • Ania KukAnia

  Fajne pomysły.. Święta coraz bliżej 🙂

 • entomka

  Dzieki tek szopce „paluszkowej” można bawić się i uczyć jednocześnie dosłownie od małego 🙂

 • pierwsza mi zdecydowanie najbardziej przypadła do gustu..obawiam się jednak, że dzieciom spodobałaby się inna

 • Ula S

  Ja dla dzieciaków zrobiłam takie: http://goo.gl/sckQ7G i zapraszam do skorzystania 🙂
  U nas trafiły do kalendarza adwentowego, bo figurek jest tyle, co dni adwentu (plus trzech medrców i ich zwierzęta – u nas pojawią się 6.01).

 • Superowe, ale nam już wujek zrobił drewnianą szopkę kilka dni temu 🙂