Było już 11 pomysłów na wykonanie kalendarzy adwentowych gotowych do druku za darmo. Teraz pora na szopki bożonarodzeniowe. Czas świąt Bożego Narodzenia i poprzedzające go przygotowania są po prostu magiczne. Cały rok przygotowujemy się, aby w pełni przeżyć ten czas. Poza przygotowaniami związanymi z naszą wiarą staramy się również zadbać o nasze otoczenie, dodając mu świątecznego nastroju. Szopka bożonarodzeniowa to element, którego nie może zabraknąć.
Mamy co prawda piękną szopkę ceramiczną, którą co roku stawiamy pod choinką lub na świątecznym stole. W tym roku chciałam jednak przygotować inną szopkę, taką, w której tworzeniu będzie mógł mi pomóc Oluś i która pozwoli mu choć trochę przybliżyć istotę nachodzących świąt. Właśnie! Do świąt pozostało już coraz mniej czasu, więc nie ma co się za dużo zastanawiać i pora uruchomić drukarkę.
Oglądajcie i wybierajcie taką szopkę bożonarodzeniową, która najlepiej spełni wasze potrzeby. Jestem przekonana, że znajdziecie tu coś dla siebie. Po kliknięciu w nazwy pod zdjęciami zostaniecie przeniesieni do stron autorów tych pięknych szopek, skąd będziecie mogli pobrać darmowe szopki bożonarodzeniowe do wydruku. Miłego drukowania!

Dodatkowo znalazłam dla Was mega świąteczną paczkę do druku – klik, pełną pomysłów na zabawy z dziećmi w czasie świąt.