Dobra pizza to danie, na które skusiłaby się większość z was, pewnie nawet w tej chwili. Sama po prostu uwielbiam dobrą pizzę i co ciekawe – nie znam żadnej osoby, która by jej nie lubiła. Jadłam ją już w wielu formach i z rozmaitymi dodatkami. Jaką pizzę wy lubicie najbardziej? Robicie ją sami czy korzystacie z możliwości zamówienia pizzy przez internet lub telefonicznie?

dobra pizza

Dobra pizza – tylko domowa?

Są osoby, które uwielbiają gotować i ja zdecydowanie do nich należę. Jeśli zaglądacie tutaj od czasu do czasu, to na pewno znacie już mój sprawdzony przepis na domową pizzę na suchych drożdżach. Jednak wykonanie pizzy własnoręcznie od podstaw, przygotowanie sosu, składników na ciasto i przypraw jest dość czasochłonne. Kiedy nagle najdzie mnie ochota na pizzę ruszamy do sprawdzonej restauracji lub zamawiam ją w pizzerii przez internet lub telefonicznie. Tak jest zdecydowanie najprościej i najszybciej! Mamy swoje ulubione miejsca, w których możemy zjeść naprawdę dobrą pizzę. Nie jest ich wiele, bo nie oszukujmy się – pizza pizzie nie równa.

pizza przez internet

Dobra pizza przez internet

Miewam takie dni kiedy chcę spokojnie posiedzieć w domu z najbliższymi. Cała rodzina w komplecie, dobry film, luźne rozmowy i pyszna pizza. Dla Olusia i Frania dodatkowo frytki, choć zazwyczaj zjadają po kilka sztuk, a my dojadamy resztę. W takich chwilach cenię sobie możliwość siedzenia w dresie i niczym nieograniczony odpoczynek.
Najczęściej zamawiamy pizzę telefonicznie. Można też zamówić dobrą pizzę przez internet, jednak jak na razie wygrywa u nas przyzwyczajenie. Coraz częściej jednak zdarzają się błędy w zamówieniach. Ktoś coś źle usłyszy lub twierdzi, że zamawialiśmy coś innego. Zamówienia realizowane przez internet wydają się więc świetną alternatywą. Z tej opcji korzystam najczęściej podczas wyjazdów do większych miast. Kiedy będąc w nowym miejscu chcę zjeść dobrze i szybko to bardzo często wybieram właśnie pizzę. Ostatnio moje ulubione pizzę to letnia cukiniada i wieprzowinka na bbq z Pizza Hut.

Czy dobra pizza może być niedroga?

Oczywiście! Z pomocą przychodzą nam rozmaite akcje jak na przykład Restaurant Week, który pozawala nam na spróbowanie dań z oferty restauracji biorących udział w wydarzeniu w promocyjnych i bardzo przystępnych cenach. Poza różnego rodzaju akcjami kulinarnymi, których nie brakuje szczególnie w dużych miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań czy Gdańsk, warto szukać ciekawych ofert, promocji i rabatów na różnego rodzaju portalach jak Pepper, Picodi czy AleRabat.